Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Baneaza userul de mai sus...

In jos 
+10
Sayu`chan
Qanna
Lelouch
Sinistra
Mikaro Ayumi
Zoey
Yoruichi
Mobbz.
dark_girl
LunatiQ
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Urmatorul
AutorMesaj
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMar Sept 29, 2009 7:41 pm

te banez pentru ca sper si eu sa nu mai pleci :]] mi'ai mancat toate sms'urile, aproape =]]
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMar Sept 29, 2009 8:03 pm

te banez pentur ca si creditul meu mi l-am mancat =]]
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMar Sept 29, 2009 8:13 pm

te banez pentru ca o ducem bine atunci =]]
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMar Sept 29, 2009 8:25 pm

te banez pentru ca mdah..eu cu un euro si ceva -.-'
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMar Sept 29, 2009 8:33 pm

te banez pentru ca eu din 400 de mesaje, 300 le'am stricat pe tine =]]
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMier Sept 30, 2009 7:43 pm

te banez pentru au fost pentru o cauza nobila Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 583912
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMier Sept 30, 2009 8:44 pm

te banez pentru ca mdeah, mancarea timpului =]] sau rumegatul lui =]]
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyJoi Oct 01, 2009 12:11 am

te banez pentru ca nu ma gandeam chiar la asta da' merge ;]]
Sus In jos
Sinistra
Anime fan
Sinistra



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyDum Oct 18, 2009 7:33 pm

Chou te banez pentru ca toata saptamana am ascultat mixuri ;X
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyDum Oct 18, 2009 9:29 pm

sini te banez pentru că aha, bravo ţie ;]]
Sus In jos
Sinistra
Anime fan
Sinistra



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyDum Oct 18, 2009 10:39 pm

YUme te banez pentru ca addicted to mixes <3
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyLun Oct 19, 2009 12:21 am

sini te banez pentur ca azi numa nervi mi-am facut -.-'
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyLun Oct 19, 2009 1:13 am

chou te banez pentru că tu ai intrat când eu ieşisem T.T mdeah...sincronizări ratate xD
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyLun Oct 19, 2009 5:59 pm

te banez pentru c'est la vie sweetie..cu urcuşuri şi coborâşuri -.-'[lol..ce m'a apucat?Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 584851]
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyLun Oct 19, 2009 8:55 pm

te banez pentru că nu ştiu ce te'a apucat...-.-' dar ştiu că urăsc coborâşurile, dar nici urcuşurile nu mă încântă, cel mai bine e un echilibru Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 584851 ce păcat că nu îl poţi şi atinge xD
Sus In jos
Sinistra
Anime fan
Sinistra



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMar Oct 20, 2009 10:05 pm

Yume te banez pentru ca ca in ultima vreme scrii ciudat Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 231789
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMier Oct 21, 2009 2:19 am

te banez pentru că la ce te referi? :]]
Sus In jos
Sinistra
Anime fan
Sinistra



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMier Oct 21, 2009 4:32 am

Yume te banez pentru ca scrii cu ă,ş si alealalte Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 231789 ai facut ceva pariu cu Chou?
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMier Oct 21, 2009 7:53 pm

andy te banez pentur ca şi eu pot scrie aşa...dar trebuie să mă obişnuiesc...şi nu am facut niciun pariu Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 683311..acum la orice lucru ciudat care îl face Yume sa nu daţi vina pe je Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 584851..nu este in totalitate vina mea,vreau să zic Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 583912
Sus In jos
Sinistra
Anime fan
Sinistra



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyJoi Oct 22, 2009 8:21 pm

Chou te banez pentru ca atunci ca cui ii vina ca asa ciudat arata ca scrieti cu alea Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 231789
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyJoi Oct 22, 2009 8:31 pm

dacă m'ai fi cunoscut ai fi ştiut că nu am ce face, m'am obişnuit să scriu aşa :]]
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyJoi Oct 22, 2009 10:32 pm

te banez pentru că şi eu dar nu-mi place să scriu aşa :]]...prea complicat
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyJoi Oct 22, 2009 11:57 pm

te banez pentru că pentru mine nu mai e xP
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMier Oct 28, 2009 12:25 am

te banez pentur ca sa-ti fie de bine atunci Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 583912
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 EmptyMier Oct 28, 2009 1:48 am

te banez pentru că am schimbat tema ;x în sfârşit una care îmi place =]]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: Baneaza userul de mai sus...   Baneaza userul de mai sus... - Pagina 33 Empty

Sus In jos
 
Baneaza userul de mai sus...
Sus 
Pagina 33 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Free Time :: Games-
Mergi direct la: