Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O zi foarte calda

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Urmatorul
AutorMesaj
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 1:06 am

Se retrase in pat dupa un moment.
-Daca trec de asta pot trece de orice.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 1:21 am

-Sophie...Curge..curge sange.raspunse el alarmat simtind si vazand totodata cum lichidul rosu se imprastia pe cearsaful alb al patului
-E timpul sa nasti ! raspunse el de-abia abtinandu-se sa nu lesine apoi o chema pe Kate
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 1:27 am

Isi plimba privirea alarmata prin camera apoi sio fixa pe Leon si ii stranse mana cu putere.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 1:50 am

-Impinge ! tipa el entuziasmat in timp ce Kate tipa la asistente sa aduca cele necesare
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 2:02 am

Sophie se conforma.Tipatul ei le oprira chiar si pe asistente.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 2:15 am

K:Se vede.
-ce?
K:capul primului nascut.hai soph' impinge .
leon nu mai putu ,lesina.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 2:18 am

Sophie ii arunca o privire taioasa apoi continua sa asculte de Kate in timp ce o asistenta il ajuta pe cel cazut (Leon).
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 2:22 am

Se trezi dupa cateva ore cand auzi 3 plansete .
-Copiii mei !
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 2:28 am

Sophie,epuizata, tinea una dintre fetite in brate in timp ce aceasta strangea in pumnisor degetul ei.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 10:37 pm

Le privi pe Sophie si pe fetita apoi privi si ceilalti doi noi nascuti.
-Sunt...reali?intreba el nevenindu-i sa creada ca este tata
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 11:21 pm

-Nu Leon....sunt facuti din guma de mestecat...zise ea ironica leganando pe cea mica.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 11:26 pm

-Spune-mi in ce ordine s-au nascut..?!
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMar Noi 17, 2009 11:30 pm

-Baiatul primul apoi ea,zise aratand spre fetita care era in bratele asistentei,si ea e mezina,aratand spre fetita din bratele ei.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyMier Noi 18, 2009 10:18 pm

-Bun.Primul e Joey,apoi Angelique si ultima ,cea din bratele tale este Kristen.Ce zici?raspunse el luandu-si fiul in brate
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 1:46 am

Sophie dadu din cap in semn ca este de acord.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 1:53 am

-Kristen si Joey iti seamana.raspunse el deja imaginandu-si cum vor fi atunci vor avea 15 ,chiar 18 ani
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 2:05 am

- Seamana mai mult cu tine....zise ea dand din umeri in timp ce lua si a doua fetita in brate.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 9:22 pm

-Nu vom sti niciodata avand in vedere ca semanam .
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 11:32 pm

-Nu nu plange...zise Sophie leganando pe cea mica.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 11:35 pm

Zambi, deabia abtinandu-se sa nu planga.
-Cand veti putea veni acasa?
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 11:40 pm

-Nu stiu....nam mai vorbit cu Kate dupa nastere....
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 11:46 pm

K: Decat acum draga.Leon ,nu e bine sa dai din rau in mai rau.Layla vrea sa vorbeasca cu tine dupa ,insa pana atunci te anunt ca Sophie poate iesi din spital poimaine daca doreste .
-Perfect.replica acesta apoi Kate iesi
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 11:49 pm

-Ce vroia sa spuna cu ,,din rau in mai rau"?intreba ea dupa ce se stramba in spatele lu' Kate.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 11:50 pm

-Nu stiu.Poate ma va lamuri Layla.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 EmptyJoi Noi 19, 2009 11:55 pm

Sophie isi intoarse privirea spre copii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O zi foarte calda - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: O zi foarte calda   O zi foarte calda - Pagina 32 Empty

Sus In jos
 
O zi foarte calda
Sus 
Pagina 32 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG Zone :: City and others places :: Piscina-
Mergi direct la: