Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I am Here!!! Say Cheese!!! ^^

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
InFecTeD LolliPoP
new member
InFecTeD LolliPoP



I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ Empty
MesajSubiect: I am Here!!! Say Cheese!!! ^^   I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ EmptyDum Oct 11, 2009 2:25 am

Etto' venisi si pe aciulea! sa vedem... My name is Irina,dar prefer scurt si la obiect Lollitha. Varsta mea?Eh' is pe ocolo cu vreo 14 juma, a si is din Campina sti unde ii nup? Prahova :) ...si aceste zise vreau sa te informez ca nu e nimic interesant de spus despre mine. Cu toate astea te mai informez ca imi place muzica[asta fiind momentan singura dependeta a mea] ascultand rock [toate genurile],rap and hip-hop.
Partea a zilei fiind noaptea [ador luna plina si Luceafarul ;x]
Etto' cred ca am zis deja destule
Intrebari?? A stiu ca naveti
Deci Pa si Puzzy!
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: I am Here!!! Say Cheese!!! ^^   I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ EmptyDum Oct 11, 2009 2:52 am

exact, chiar nu am intrebari >>' enfin, welcome here, nyappy post and have fun xD
Sus In jos
InFecTeD LolliPoP
new member
InFecTeD LolliPoP



I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: I am Here!!! Say Cheese!!! ^^   I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ EmptyDum Oct 11, 2009 3:16 am

Tnx LunatiQ , asta esti mam mirat ca nu ai intrabat ceva de manelari sau dastia I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ 492746
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: I am Here!!! Say Cheese!!! ^^   I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ EmptyLun Oct 12, 2009 12:17 am

Etto...iotte ca am dat si eu p'aci..
Welcome here,happy posting and all these boring stuff :]]
Sus In jos
InFecTeD LolliPoP
new member
InFecTeD LolliPoP



I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: I am Here!!! Say Cheese!!! ^^   I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ EmptyLun Dec 28, 2009 7:46 am

I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ 830434 Merci Infected ...[caci nu stu` cum sati spun] .
oricum arigato !
Sus In jos
happy_berry
new member
happy_berry



I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: I am Here!!! Say Cheese!!! ^^   I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ EmptyJoi Dec 31, 2009 1:25 am

Hmm spunei Chou
apropo eu sunt Berry
Sper sati placa pe forum and happy posting)
Sus In jos
Continut sponsorizat





I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: I am Here!!! Say Cheese!!! ^^   I am Here!!! Say Cheese!!! ^^ Empty

Sus In jos
 
I am Here!!! Say Cheese!!! ^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare :: Welcome!-
Mergi direct la: