Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Je, moi... et... ? * pissed *

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
psychoCatt
new member
psychoCatt



Je, moi... et... ? * pissed * Empty
MesajSubiect: Je, moi... et... ? * pissed *   Je, moi... et... ? * pissed * EmptySam Noi 07, 2009 10:51 pm

Nahh, damn it, care a avut ideia sa puna forum-ul in franceza? * laughs *
Deci, hello to all!!!
Me, myself and I sunt je =]] * not normal now *
Sunt din .. nu stiu de unde sunt.
In fine, lasand gluma la o parte, eu sunt Rei, nice to meet ya guys!
Sunt o persoana ciudata care daca apuca sa spuna ceva ii ia mai mult de o zi sa termina [ exceptiile fac orele de la scoala ].
Sunt cam anti-sociala T___T cel putin nu prea activezi pe forum-uri s.a.m.d.
Imi place gfx-ul [ bat pasu` pe loc ], sa scriu [ lazy sa pun ideile in practica ], sa citesc [ timpu` nu-mi permite ], sa desenez [ mi-am pierdut guma de sters ], sa ascult muzica [ am telu`/m4p-ul confiscat dupa o intamplare neplacuta la scoala Y_Y ], sa dorm [ ceasu` suna in fiecare 7 dimineata * cries * ], sa pierd vremea aiurea [ da, corect, nu prea ma omor cu invatatu`>.< lol ] ... si... ma rog, alte lucruri care imi sunt interzise * laughs *
Boon !!! Ascult in mare parte a timpului rock, de la 3DG, pana la Metallica si Depeche Mode.
Hmm... imi plac cartile/manga-urile cu vampiri and so on. I love Anne Rice * lovely mode *. Nu in sensu` ala^^"
Imi place sa citesc manga, in special one shot-urile, chestiile perverse, horror-urile si ii ador pe Light si Lulu * crazy *
Okay, am aberat destul, questions?

P.S - sunt varza la franceza =]] Sau cel putin nu-mi place.

Here is my manga list [ e mai lunga ca aia anime de aia o dau pe asta ;]] ] --> http://myanimelist.net/mangalist/psychoCatt&status=2&order=

P.S 2 [ abia am gasit butonu` de editat T.T ] I`m ANTI-Twilight fan^^ Desi av-ul meu e din noua manga care se va face dupa carte...>.< lol.
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Je, moi... et... ? * pissed * Empty
MesajSubiect: Re: Je, moi... et... ? * pissed *   Je, moi... et... ? * pissed * EmptySam Noi 07, 2009 10:59 pm

stiam eu ca , cunosc nick'ul de undeva *laugh* well,let's see:
Welcome here,happy posting and have fun s.a.m.d daca mai era ceva,btw si mie imi place de lulu[yeah my new obsession *laugh*] si nu esti singura care'i varza la franceza -.-'.
Welcome here again ^^
Sus In jos
psychoCatt
new member
psychoCatt



Je, moi... et... ? * pissed * Empty
MesajSubiect: Re: Je, moi... et... ? * pissed *   Je, moi... et... ? * pissed * EmptySam Noi 07, 2009 11:02 pm

Citat :
cunosc nick'ul de undeva *laugh*

De unde de unde? O.o pm sa nu facem o conversatie spam^^

Multumesc de primire Infected Puppet!! Ca veni vorba foarte interesanta ideia de nick name<3 lul, love it.
Macar avem ceva in comun * laughs *
Multumesc inca o data si cu siguranta voi respecta regulile stuff, stuff, sunt mult prea obisnuita cu ele T__T
So, see ya on the forum~
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Je, moi... et... ? * pissed * Empty
MesajSubiect: Re: Je, moi... et... ? * pissed *   Je, moi... et... ? * pissed * EmptyDum Noi 08, 2009 7:07 am

'ello there, woah, ne bucurăm să te avem printre noi ;3
huuh, şi eu ştiu nick'ul, din acelaşi loc ca Chou, dacă a spus de unde =]] etto, MAL xP
enfin, nyappy post, no spam, and cu regulile nu mai zic nimic =]]
Sus In jos
Charlotte
Member
Charlotte



Je, moi... et... ? * pissed * Empty
MesajSubiect: Re: Je, moi... et... ? * pissed *   Je, moi... et... ? * pissed * EmptyDum Noi 08, 2009 3:09 pm

Uhh~ helloo ^^
Welcome here ^^
Nici mie nu imi place franceza (personal o urasc dar asta e alta poveste.)
Anne Rice <3333 omg omg....ador omul asta...adica vreau sa zic ca ador lucrarile ei sunt geniale si awwwwww OO"

Intrebari:

1. J-rock asculti? Daca da ce formatii?
2. Te uiti la anime-uri?
3. Care este cartea ta preferata din cele scrise de Anne Rice?

That's all
Happy posting

Bye Bye....and nice to meet you too XD
Sus In jos
psychoCatt
new member
psychoCatt



Je, moi... et... ? * pissed * Empty
MesajSubiect: Re: Je, moi... et... ? * pissed *   Je, moi... et... ? * pissed * EmptyDum Noi 08, 2009 3:51 pm

Thanks girls <3

LunatiQ e bine ca atunci m-am inregistrat cu nick-ul de pe MAL * laughs * Multumesc de primire =D

Charlotte
Intrebari, intrebari, intrebari... ^^
1. Da ascult j-rock <3 Dir en Grey, Maximum The Hormone, Moi dix Mois [ pe langa faptu` ca numele e in franceza, merge ], The Gazzete, L'Arc~en~Ciel [ one of za best ], Galneryus si cred ca ar mai fi dar nu le retin, au nume ciudate * laughs *
2. Da, ma uit, desi in ultima vreme mi-am pierdut interesu`, a si ador Death Note * random fan girl moment *.
3. Intotdeauna mi-a placut cel mai mult Interviu cu un Vampir pentru ca acolo am impresia ca au iesit foarte bine personalitatile personajelor ;3

Bye bye girls! =D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Je, moi... et... ? * pissed * Empty
MesajSubiect: Re: Je, moi... et... ? * pissed *   Je, moi... et... ? * pissed * Empty

Sus In jos
 
Je, moi... et... ? * pissed *
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare :: Welcome!-
Mergi direct la: