Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerea vizitatorilor

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Mar 19, 2009 2:11 am

aici vizitatorii isi vor spune parerea despre forum...si daca vor sa se inscrie...
Sus In jos
Qanna
Vizitator




Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptySam Mai 16, 2009 6:16 pm

Foarte tare forumul, desi ma dor ochii de la culoarea mov....dar e super dragut si se pare ca sunt multi carora le plac personajele mai...dezbracate ca sa zic asa Parerea vizitatorilor 82492 .... din cate vad e un forum RPG...e foarte dragut si al naibi de MOV.Poate ma inscriu si eu...^^

Sfat:Mov...Mov...schimbati culoarea va rog!!! :53:
Sus In jos
Qanna
Vizitator




Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptySam Mai 16, 2009 6:18 pm

Si vad ca nu pot sa dau edit la mesaje....nici asta nu prea imi place :20: ... sau poate nu vad eu casuta unde scrie edit...Gomen TT.TT....
Sus In jos
Yoruichi
Anime fan
Yoruichi



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptySam Mai 16, 2009 7:37 pm

Qanna a scris:
Si vad ca nu pot sa dau edit la mesaje....nici asta nu prea imi place :20: ... sau poate nu vad eu casuta unde scrie edit...Gomen TT.TT....
Ei bine, de obicei vizitatorii nu vad butoanele de "edit" sau "Citat" etc. de aceea nu vezi butonu' :)
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptySam Mai 16, 2009 8:07 pm

Well..se pare ca sunt intarziata ^^"..ai dreptate..Yoru..deobicei vizitatorii nu vad butonul edit..in legatura cu movul ma voi mai gandi Parerea vizitatorilor 583912..vreau sa schimb skin`ul..dar nu stiu exact cand ^^"..well..te asteptam sa te inscrii cu mare drag
Sus In jos
Qanna
Vizitator




Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptySam Mai 16, 2009 10:23 pm

Aww....scuze in legatura cu butonul....Parerea vizitatorilor 213832...si cred ca o sa ma inscriu chiar azi :)
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptySam Mai 16, 2009 10:26 pm

oke..te asteptam cu mare drag >;D<
Sus In jos
Etoile
Vizitator




Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyMier Iun 10, 2009 3:57 pm

Asa,am aterizat si eu pe aici ...
Ce pot spune ... destul de dragut forumul,bine organizat,idee buna ... imi trezeste nostalgii ...
Foarte reusite pack-urile de smile-uri Parerea vizitatorilor 772192
Ma inscriu si eu imediat ! Parerea vizitatorilor 202945
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyMier Iun 10, 2009 7:46 pm

ma bucur mult ca iti place forumul ^^..hm..mam ia gandesc sa'l mai organizez putin Parerea vizitatorilor 213832..am fost ocupata in ultimul timp -.-"..well..te asteptam cu mare drag..>;D<
Sus In jos
George
Vizitator




Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: regula 12   Parerea vizitatorilor EmptySam Oct 31, 2009 6:07 am

Vroiam sa ma inregistrez si eu pe forum dar NU ma voi inregistra fiindca imi dau seama din regulament ca adminul gandeste cam imatur. Regula 12-a e una copilareasca si extrem de prosteasca. Scrisul inclinat e chiar vital in RPG arata ce gandesc personajele. Adminul nu a facut decat sa copie regulile de pe alte forumuri rpg unde a aparut, fara sa se gandeasca ca interzice un lucru vital pe acest forum. Regula 12 se potrivste perfect forumurilor non-rpg. Si desigur scrisul ingrosat,colorat etc, au si ele semnificatiile lor. Insa nu trebuie abuzate de ele.
Cand se va schimba aceasta regula ma voi inregistra, pana atunci, cum spun japonezii, Sayonara!
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptySam Oct 31, 2009 7:01 pm

poi sunt admin pe multe forumuri >>' şi dacă într'adevăr te deranjează, în RPG acea regulă nu se va aplica, sau mai bine zis, cred că o voi anula din regulament. Şi dacă cumva doreşti acum să te înregistrezi, te aşteptăm cu drag, dacă nu, sayonara!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Empty

Sus In jos
 
Parerea vizitatorilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Pareri :: Parerile vizitatorilor-
Mergi direct la: