Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerile membrilor

In jos 
+8
Mobbz.
kamy kizume
Scarlet Smith
Qanna
Mikaro Ayumi
Zoey
Yoruichi
LunatiQ
12 participanți
AutorMesaj
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyJoi Mar 19, 2009 12:25 am

aici membrii isi vor spune parerea despre forum...
sper sa fie una buna...dar accept si critici....
Sus In jos
Yoruichi
Anime fan
Yoruichi



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptySam Mar 28, 2009 3:20 am

Pai, mie imi place foarte mult forumul, e ssuperb si merita sa te inscrii pe el, dar poate ca "Cosul de gunoi" ar fi mers sa fie ultimul apartinand de o categorie...a lui.La fel si cea cu "Parerile membrilor/Parerile vizitatorilor", in rest no comment chiar imi place ^^ , tine-o tot asa e minunat Parerile membrilor 583912
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptySam Mar 28, 2009 4:14 am

poi o sa mai aranjez...si eu vreau sa mut cosu' de gunoi mai adaug si nui rea ideea sa pui separat parerile membrilor/parerile vizitatorilor...cred ca voi face asa...in plus tu te pricepi mai bine decat mine...tnx for help...
Sus In jos
Zoey
new member
Zoey



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyMier Apr 01, 2009 3:23 am

Mie iimi place foarte mult forumul!E foarte frumos!!Felicitari Rukia!
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyMier Apr 01, 2009 2:57 pm

Mersi..ma bucur mult ca-ti place..si inca mai am idei....Parerile membrilor 213832 :43:
Sus In jos
Mikaro Ayumi
Member
Mikaro Ayumi



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptySam Apr 18, 2009 5:06 pm

imi place mult ... este frumos si complet forumul....pe scurt este super
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyDum Apr 19, 2009 2:05 am

ma bucur mult ca iti place:*...mai trebuie sa mai schimb cate ceva sau mai bine zis sa adaug..dar oricum..ma bucur mult ca iti place Parerile membrilor 72318
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyDum Mai 17, 2009 2:09 am

Deci imi place foarte mult forumul...desi tema e prea saritoare in ochi...si ce sa mai zic...cam atat membrii inca nu i-am cunoscut pe toti dar cei pe care i-am cunoscut sunt foarte draguti!
Sus In jos
Scarlet Smith
new member
Scarlet Smith



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyMier Iun 10, 2009 7:46 pm

Pai ... din cate observ ati schimbat skin-ul(acum 10-15 minute cred) =^.^=
Ce pot spune?Imi place la nebunie aceasta culoare,pentru ca este foarte relaxanta si placuta.Butoanele sunt si ele interesante(se potrivesc bine),cu exceptia portalului,calendarului si galeriei,care cred ca nu erau incluse in tema.Oricum,cred ca se poate remedia asta.
BANNER-ul este chiar reusit,in tin cu tema si chiar ma duce cu gandul la vacanta si mare(ma rog,ocean in caul meu).
Asa cum cred ca am mai zis,formul este bine organizat,complet ... Administratorii sunt chiar de treaba(din ce-am vazut pana acum),Regulile sunt super(ce sa-i faci,sunt un copil ciudat ... imi plac forumurile cu multe Reguli ^^" ),membrii sutn super(ma rog,nu prea am avut ocazia sa stau de vorba),asa ca ... felicitari ! ^.~

Edit later:Nu am zis ca-s grele ... Doar ca mie-mi plac Regulile.Ce sa-i faci ?Ti-am zis ca-s un copi; ciudat ^^"


Ultima editare efectuata de catre Scarlet Smith in Mier Iun 10, 2009 7:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyMier Iun 10, 2009 7:48 pm

multumesc mult de parere..mda..acum am schimbat skinul..evident ca butoanele cu portalul etc le voi remedia cat de curand ^^..hm..in legatura cu regulile consider..eu..ca nu sunt grele ^^"..eh..poate nu e parerea tuturor..membrii sunt toti draguti..asta ti'o spun la sigur ;)
Sus In jos
kamy kizume
new member




Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyJoi Sept 10, 2009 5:39 am

Pai mie imi place foarte mult forumul.Este bine organizat si tema este frumoasa.Banerul este chiar reusit si butoanele interesante,Cu alte cuvine ,,ai shiteru forumul"=,,iubesc acest forum".
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyJoi Sept 10, 2009 5:47 pm

well, ma bucur ca'ti place..desi planuiesc acum sa incep din nou munca la el :]] voi schimba probabil si skin'ul, mai multe, anyway, sper sa va placa ;]]
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptySam Sept 19, 2009 12:59 am

Etto am trecut si eu p'aci ;]] si la cat ai muncit la el nu ma mir ca a iesit asa dragut[chiar daca te-am ajutat si eu Parerile membrilor 830434] ette..la cat m-ai innebunit cu versiunea temei cred si eu ca ti-a iesit asa ...imi palce forumul,mai ales verdele asta Parerile membrilor 176442,banerul este super draguta aka toata grafica,deci,forumul este superb ;x
Sus In jos
Criminal.Mind
new member
Criminal.Mind



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyJoi Oct 01, 2009 3:37 pm

Hmm...Dragut forumul :]...Arata frumos...Tema e...Verde...Am ceva cu aceasta culoare...Logo-ul e in ton cu toamna(Oh,God) si nu mai am ce comenta.Nu sunt "veche" deoarece n-am decat 2 posturi(Momentan) si n-am apucat sa vad pe unde se posteaza si pe unde nu dar din portal,sa zicem ca-mi dau seama ca e...Activ :]...So...Felicitari^^
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyJoi Oct 01, 2009 7:38 pm

hehe, ma bucur ca'ti place ^^ nu ai idee cat ne'am enervat [mai ales eu cu alegerea temei xDDD] enfin, am ramas la verde :]] deoarece imi place mie culoarea ;]]
anyway, thanks pentru parere, ma bucur ca'ti place ^^
Sus In jos
EnjatsRed
new member




Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyMier Dec 02, 2009 9:06 pm

bravo forumul bele imiplace ca are multi useri ca sa nu mai zic de posturi !
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyMier Dec 02, 2009 9:09 pm

arigatou :3 mă bucur că îţi place forumul ;]]
Sus In jos
EnjatsRed
new member




Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyMier Dec 02, 2009 9:31 pm

imi place e turbat rau useri vor creset ca sacu si mesajele pe banda rulanta !
Sus In jos
happy_berry
new member
happy_berry



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptySam Dec 05, 2009 12:51 am

Imi place mult forumul
dar nu inteleg, dece e pe spaniola? Parerile membrilor 86614
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptySam Dec 05, 2009 12:54 am

ehh...dacă te referi la butoane e franceză :]] and e de la temă ;]] oricum forumul e normal în română, nu'ţi face griji :]]
Sus In jos
happy_berry
new member
happy_berry



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptySam Dec 05, 2009 12:55 am

aaa ok)
bravo admin,chiar imi place Parerile membrilor 176442
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptySam Dec 05, 2009 12:56 am

arigatou gozaimasu <3 mă bucur să aud că îţi place ^^
Sus In jos
InFecTeD LolliPoP
new member
InFecTeD LolliPoP



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyLun Dec 28, 2009 7:34 am

Eu ador acest forum pacat ca in ultima vreme sa cam lasat de postat Parerile membrilor 38268
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor EmptyLun Dec 28, 2009 7:45 am

eh, au fost sărbătorile, deci nu te mira de acest lucru, să sperăm că va reveni la normal [but, voi fi eu mai puţin, din cauză că trebuie să mă pregătesc pentru un examen important~]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerile membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor   Parerile membrilor Empty

Sus In jos
 
Parerile membrilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Pareri :: Parerile membrilor-
Mergi direct la: