Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noapte sinistra

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:36 am

Injura in gand.Stranse din dinti si inchise ochii.Un firicel de sange i se prelinse pe barbie pana pe gat.Ofta si privi ceasul.Luna ii lumina chipul obosit .
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:39 am

-Leon...Dormi?intreba Sophie intrand in camera.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:40 am

-Acum nu.raspunse el fara a isi muta privirea de la ceasul urias ce statea pe perete .
Era stricat si invechit, la fel ca amintirile frumoase ale tanarului acrobat.Isi atinse incet obrazul.Avea febra.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:42 am

-Pot sa stau cu tine?intreba ea asezanduse pe pat.Te rog.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:46 am

-Bine.raspunse el scurt
Ce se putea vorbi?Ce era de discutat?Nu dorea decat sa nu aiba parte de conversatii lungi,sa aiba liniste macar in posibilele sale ultime zile de viata.Cerea chiar atat de mult?
Insa Sophie era pentru el ca un antidot divin.O minune ce i-a fost data inca de cand era mic.
Isi facea griji pentru ea mai mult decat pentru el.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:47 am

Sophie il imbratisa si il saruta pe obraz.
-Multumesc....Te iubesc fratioare!
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:51 am

Isi lasa privirea in pamant si ii atinse spatele fetei .Capul sau era exact pe mijlocul pernei moi si confortabile.Inchise ochii pentru o secunda apoi ii deschise iar.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:53 am

Atingerea lui ii dadu fiori Sophiei.
-Ce mas face fara tine....zise ea in timp ce isi rezema capul de pieptul lui.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 12:59 am

Din cand in cand mai privea ceasul.Respira greu.Privirea ii era pierduta,parca hipnotizata.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 1:00 am

-Te simti bine?intreba Sophie ingrijorata.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 1:02 am

-Asa sunt mereu.raspunse el fara expresie apoi ii atinse crestetul Sophiei
Se simtea deprimat,insa Sophie era ca un antidepresiv.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 1:03 am

-Nu nu esti.zise ea si il indeparta.Ce intampla cu tine?Nu team vazut niciodata asa.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 1:08 am

-Crezi ca pot fi fericit cand am invatat sa numar zilele pana cand voi trece in nefiinta?Crezi ca pot fi fericit cand Yuri si Layla ma iau peste picior si sunt foarte ironici.Imi spun "Leon ai imbatranit dragule !" apoi ofra un "hahaha" batjocoritor?Crezi ca mai pot fi fericit dupa ce m-am stins si nu mai pot fi acrobat?
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 3:34 pm

Picioarele ei se inmuiara.
-Leon.....eu....imi pare rau.Nu am vrut.zie ea si il imbratisa abia abtinandusi lacrimile.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:10 pm

-Nu mai conteaza.raspunse el cu raceala il glas apoi se ridica de pe pat si ii aduse Sophiei un pahar cu suc
-Bea ! Pari insetata.Ai buzele uscate
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:14 pm

Sophie se supuse.
-Multumesc...zise ea si isi sprijini capul pe pieptul lui in timp ce mainile ii tremurau tinand paharul de suc.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:16 pm

Ii atinse umerii pentru a o incuraja oarecum.Ii saruta fruntea apoi se aseza pe marginea patului privind draperiile negre .
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:24 pm

Sophie se ridica si se indrepta spre bucatarie.Spala paharul apoi se lasa pe gresia rece blocand intrarea in bucatarie.Isi stranse picioarele la piept si incepu sa planga.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:27 pm

Deschise geamul.Vantul batea destul de puternic.Se urca fara prea mare dificultate pe pervaz apoi privi imensa luna.Ranji satanic apoi privi omul din oglinda.El.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:31 pm

Sophie se ridica si isi sterse lacrimile.Se intoarse in camera si isi atinti privirea spre Leon.
- Ce faci?intreba ea indreptanduse spre geam.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:39 pm

Nu ii raspunse.Isi atinti privirea in gol.Intinse mana.Spre marea sa surprindere atinse o crenguta a copacului de langa casa.Ofta si apoi se indrepta catre oglinda.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:42 pm

Sophie se aseza pe pat si il privi.
-Leon....sopti astfel incat sa auda doar ea.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:46 pm

Cearcane ,fata palida ,buze crapate si uscate ,ochi rosii.Toate astea erau din cauza insomniilor.
Sus In jos
Sophie
Full Member
Sophie



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:49 pm

-Leon mai bine te odihnesti....zise ea si ii facu semn sa vina pe pat.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra EmptyLun Aug 24, 2009 6:53 pm

-Bine.
"Nu mai dorm de 1 saptamana ."
Se intinse pe pat apoi se inveli.Matasea catifelata ii mangaia corpul incordat.O prinse de mana pe Sophie si o ruga sa ramana cu el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noapte sinistra Empty
MesajSubiect: Re: Noapte sinistra   Noapte sinistra Empty

Sus In jos
 
Noapte sinistra
Sus 
Pagina 1 din 40Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sinistra's room
» O noapte fara sfarsit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG Zone :: House :: Rooms :: Boys rooms-
Mergi direct la: