Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Charlotte's Art~

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Charlotte
Member
Charlotte



Charlotte's Art~ Empty
MesajSubiect: Charlotte's Art~   Charlotte's Art~ EmptyJoi Sept 24, 2009 11:24 pm

Well well....am gasit astazi cand am facut curatenie prin casa un desen care l-am facut acum ceva vreme si care imi placea foarte mult pe vremea aceea.
M-am decis ca daca tot am trecut pe aici de ce sa nu il postez.

https://2img.net/h/i480.photobucket.com/albums/rr164/PorcelainPrincess18/rozen00635.jpg

Note:
~ Poate ca l-ati mai vazut pe alte forumuri postat tot de mine dar cu diferite nik-uri [dintre care as aminti Heratcher.21q , Kamishiro ,Saiyuki etc.]
~ Daca nu va place nu comentati pentru ca ma enerveaza comentariile fara nici un rost. Daca nu va place nu conteaza, dar asta nu inseamna ca nu accept si critici.
~ Astept sfaturi dar si critici [in limita bunului simt]

Daca va place postati aici si mai adaug pentru ca am mai gasit cate ceva xDD
Bye Bye
enjoy xD
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Charlotte's Art~ Empty
MesajSubiect: Re: Charlotte's Art~   Charlotte's Art~ EmptyJoi Sept 24, 2009 11:39 pm

deci...te mananc de nu mai pui :]] asa, ce sa zic? imi place...desi mi se pare mie sau are tente yuri? [ahh, la ce ma gandesc si eu :]]] anyway, imi place mult cum le'ai desenat...dispui de talent, so...use it xD
gambate si te asteptam si cu altele
Sus In jos
gummy bear
Member
gummy bear



Charlotte's Art~ Empty
MesajSubiect: Re: Charlotte's Art~   Charlotte's Art~ EmptySam Dec 12, 2009 5:50 am

e super, imi place mult asa ca pune-te pe desenat ca talent ai cu caru
Sus In jos
InFecTeD LolliPoP
new member
InFecTeD LolliPoP



Charlotte's Art~ Empty
MesajSubiect: Re: Charlotte's Art~   Charlotte's Art~ EmptyLun Dec 28, 2009 7:32 am

Scuze cati zic dar poza nu merge Charlotte's Art~ 38268
Sus In jos
Continut sponsorizat





Charlotte's Art~ Empty
MesajSubiect: Re: Charlotte's Art~   Charlotte's Art~ Empty

Sus In jos
 
Charlotte's Art~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Area :: Fan Art/Gfx/Digital/Lineart/RPC :: Fan Art-
Mergi direct la: