Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Materii preferate xD

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Materii preferate xD Empty
MesajSubiect: Materii preferate xD   Materii preferate xD EmptyMier Oct 28, 2009 6:36 pm

yeah, let'z see...materiile noastre preferate, după cum spune şi titlul...mda, dacă se poate să şi precizaţi ce anume vă place la materie.
Încep eu, cred că, româna, recent a început să'mi placă, deşi gramatica încă îmi dă bătăi de cap [după atâţia ani -.-], well, se poate să fie şi din cauza profesoarei, e de treabă. A doua materie preferată ar fi desenul, etto, mi'a plăcut de mică să desenez, astfel că îmi place şi materia. A treia, religia [e diriga xD] mi se pare uşoară, şi după ce m'a târât la olimpiadă ar fi culmea să nu îmi placă [înainte nu mă atrăgea deloc xD]. A patra, etto, istoria, m'a pasionat dintotdeauna, profesoara îmi place, şi înţeleg ce explică ;]]. Cred că mai sunt şi alte materii care îmi plac, cum ar fi chimia, dar să zicem astea în principal ;3.

So...voi ce materii preferate aveţi?
Sus In jos
psychoCatt
new member
psychoCatt



Materii preferate xD Empty
MesajSubiect: Re: Materii preferate xD   Materii preferate xD EmptySam Noi 07, 2009 11:23 pm

Citat :
So...voi ce materii preferate aveţi?

Dirigentia Materii preferate xD 529609

Pe langa dirigentie... imi place engleza, ehh, la profilu` la care sunt eu n-am de ales oricum. Intotdeauna m-a pasionat engleza desi mama ma obliga sa ma duc la franceza O.o
Ar veni istoria, am dat la isto si am sa mai dau, si desi am avut cel mai rau prof din istorie, ma bucur ca am fost o eleva model la orele lui. Damn it, nu de aia dar nu indrazneam sa misc la ora.
Mi-a placut romana, desi incep sa o detesc, devina e profa.
Desenu`, atunci cand aveam ore practice nu cele de scris. Mehh, mi-au placut temele cu umbre, foarte interesante * cries - mi-a luat profa toate desenele ! *
Religia, doamne, stiu doar ca profu` de religie e za best, lol, n-am intalnit prof care sa predea atat de placut si desi nu par o fata prea apropiata de biserica [ sunt credincioasa ] imi plac orelele lui, da si note mari.
Asta e XD
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Materii preferate xD Empty
MesajSubiect: Re: Materii preferate xD   Materii preferate xD EmptySam Noi 07, 2009 11:44 pm

d'oh ma mir cum de nu am trecut p'aci O.o'' enfin let's see...materii preferate,hmm cred ca prima ar fi romana..profa e super si chiar stie ce sa ne invete,ora este relaxanta intr'un cuvant :super!,now the second...well, i like the english class chiar daca profa e cam dusa[cam rau] da' este funny intr'un fel...oricum la profilul la care sunt trebe sa se astepte la mai mult de la noi,a treia materie preferate este franceza...chiar daca nu ma prea omor dupa ea,totusi inteleg cat de cat si trebe sa stiu mi ales ca dau teza,iar a 4a materie este ofc istoria,intr'adevar in generala mai ca n-am facut..da' acum imi place...m-a atras dintotdeauna istoria da' a inceput sa-mi placa Materii preferate xD 830434 and the last geografia....in ultimii ani din generala diriga ne facea sa si visam geografia...semn ca inca o stiu thanks God...well,that's it Materii preferate xD 213832
Sus In jos
Charlotte
Member
Charlotte



Materii preferate xD Empty
MesajSubiect: Re: Materii preferate xD   Materii preferate xD EmptyDum Noi 08, 2009 3:16 pm

My turn...

~ Istoria: da imi place foarte multsi mereu am inteles foarte bine. Pentru multi pare o materie foarte grea pentru ca sunt un infinit de date de retinut insa pentru mine e chiar foarte usor. Profesorul nu e unul din cei mai buni pe care as putea sa ii am pentru ca e cam ciudat dar acum ma intereseaza mai mult materia decat omul care o preda (asta e valabil numai la istorie...)
~Romana: aici pot zice ca este foarte bine, diriginta mea imi e profesoara de romana si eu cum sunt experta in aberat este foarte bine. Daca dam vreun test scriu vreo 6-7 pagini iar daca ma ascult oral dureaza mai mult decat o ora (asta e si motivul pentru care nu ma ascult niciodata xDDD)
~Desenul: da imi place foarte mult mai ales acum ca facem arhitectura ^^ de cand sunt mica imi place si am fost crescuta intr-un stil gothic asa ca acum cand invatam despre acest stil este grozav. Ne plimbam prin oras mai toata ora si am aflat niste lucruri kawaii despre orasul din care sunt xDDD
Sus In jos
InFecTeD LolliPoP
new member
InFecTeD LolliPoP



Materii preferate xD Empty
MesajSubiect: Re: Materii preferate xD   Materii preferate xD EmptyLun Dec 28, 2009 8:11 am

Wha...intrebare imi place scoala ??
Raspuns : nuu !!!
mm poi materi preferate in afara de desen nu cred ca exista Materii preferate xD 584851)
Caci ala de sport chiar daca ii datar Materii preferate xD 686597 ma calca pe nervi Materii preferate xD 932452
Deci mi-ar mai placea putin geografia ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Materii preferate xD Empty
MesajSubiect: Re: Materii preferate xD   Materii preferate xD Empty

Sus In jos
 
Materii preferate xD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 10 anime-uri preferate...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Free Time :: School life-
Mergi direct la: