Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Genul preferat

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Genul preferat Empty
MesajSubiect: Genul preferat   Genul preferat EmptyMier Oct 28, 2009 9:02 pm

huh, greu de zis, în general citesc o carte a cărei titlu îmi atrage atenţia, dar pot spune că am o înclinare spre horror or action, nu mă pasionează atât de mult dramele, romantismele, decât dacă sunt de bună calitate ;]]
Sus In jos
Charlotte
Member
Charlotte



Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat EmptyJoi Oct 29, 2009 12:03 am

Sunt foarte multe carti care imi plac foarte mult dar sunt atrasa de cele horror, mistery, drama, psihologic.
In schimb ma cam calca pe nervi cele romantice pentru ca sunt prea aiurea si ma simt de parca as fi intr-o telenovela ><'''''
Cele horror sunt chiar furmoase.
Si pe mine ma atrage mult titlul insa nu asta e tot....
Sus In jos
psychoCatt
new member
psychoCatt



Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat EmptySam Noi 07, 2009 11:17 pm

In mare parte sunt de acord cu Charlotte.
In general citesc horror desi o carte buna nu poate fi judecata dupa gen, parerea mea. In schimb, cam orice carte siropoasa imi intoarce stomacul pe dos [ scuza-ti expresia dar asa e ].
De obicei ma uit la un caracter care apare in carte, daca personajul respectiv este sarcastic, atunci cartea merita citata * lol *.
Dar in general ma uit dupa horror si fantasy * still a child *
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat EmptyDum Noi 08, 2009 7:09 am

lol, the same ;]] sarcasmul m'a atras şi mă atrage în continuare, romantismele şi mie îmi întorc stomacul pe dos deci mă feresc de ele :]]
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat EmptyVin Noi 20, 2009 12:41 am

Sunt singura persoana anormala ?
Dragilor ,si eu ador horrorul fiindca sunt o fire mai atrasa de sadism si etc.
Dar combinata si cu o poveste usor dramatica/romantica.Genul acelui killer nebun,care a ajuns asa fiindca i-a murit mai stiu eu ce ruda.Uneori...
Alteori prefer pur si simplu cele politiste,desi cred totusi ca in acelea actiunea se petrece PREA repede.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Genul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Genul preferat   Genul preferat Empty

Sus In jos
 
Genul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Free Time :: Books-
Mergi direct la: