Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hey! Am aterizat si eu

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
gummy bear
Member
gummy bear



Hey! Am aterizat si eu Empty
MesajSubiect: Hey! Am aterizat si eu   Hey! Am aterizat si eu EmptyDum Dec 06, 2009 1:03 am

Numele meu nu va intereseaza nici varsta da pe aia vo spun totusi 15 anisori....
Ce-mi placa pai sa pictez, sa citesc, sa ascult muzica (rock, jazz si merge si pop..orice numa nu manele), sa fac tot felu de accesorii...imi place teatru, si cinematografia, vreau regie. Asa pai nu-mi place prostia, indiferenta, Romania si multe altele... daca vreti sa stici ceva intrebati ca n-am chef sa mai sriu akma.
Sus In jos
happy_berry
new member
happy_berry



Hey! Am aterizat si eu Empty
MesajSubiect: Re: Hey! Am aterizat si eu   Hey! Am aterizat si eu EmptyDum Dec 06, 2009 3:18 am

Hey, bun venit pe forum^^

Nu iti spui numele, si totusi cum sa te numim? Hey! Am aterizat si eu 202945
Sus In jos
gummy bear
Member
gummy bear



Hey! Am aterizat si eu Empty
MesajSubiect: Re: Hey! Am aterizat si eu   Hey! Am aterizat si eu EmptyDum Dec 06, 2009 4:07 am

pai puteti sami spuneti Bibi sau gummy bear sau gummy pur si simplu tongue
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Hey! Am aterizat si eu Empty
MesajSubiect: Re: Hey! Am aterizat si eu   Hey! Am aterizat si eu EmptyDum Dec 06, 2009 8:48 pm

'ello, welcome here ^^ well, nyappy post, have fun and respect the rullz xD
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Hey! Am aterizat si eu Empty
MesajSubiect: Re: Hey! Am aterizat si eu   Hey! Am aterizat si eu EmptyDum Dec 06, 2009 11:57 pm

ok deci,tot intarziata is -.-.''' asa,sa trec la subiect:
Welcome here,happy posting and have fun!
Sus In jos
InFecTeD LolliPoP
new member
InFecTeD LolliPoP



Hey! Am aterizat si eu Empty
MesajSubiect: Re: Hey! Am aterizat si eu   Hey! Am aterizat si eu EmptyLun Dec 28, 2009 7:43 am

Ohayo ^^ . Bine ai venit , noi ne intelegem bine [i'm miss Tsukkii] si breake the rulz beibi
Sper sa nu ma vada admina Hey! Am aterizat si eu 988510
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hey! Am aterizat si eu Empty
MesajSubiect: Re: Hey! Am aterizat si eu   Hey! Am aterizat si eu Empty

Sus In jos
 
Hey! Am aterizat si eu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare :: Welcome!-
Mergi direct la: