Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyMar Mar 31, 2009 10:40 pm

well sunt incepatoare in privinta AMV-urilor deci sa nu dati vina pe mine daca patiti ceva lol!

bad boy

Kiss,Kiss
Sus In jos
Yoruichi
Anime fan
Yoruichi



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyMier Apr 01, 2009 2:29 am

Mie imi plac foarte mult sunt minunate, amandoua apropo la primul am dat un rate, il ador mai ales muzica , imi place fazele cu scrisul de exemplu cand ai scris: "Ikuto",now asteptam altele noi!
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyLun Apr 06, 2009 2:34 am

incepatoare..cred ca glumesti...apropo..ti-am lasat commenturi...pur si simplu le ador...si bineinteles ca si rate am dat !!!! Good Work!! Mai fa si pune...please...ca am devenit dependenta
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyLun Apr 06, 2009 2:48 am

Mersi de comm-uri Rukia ti le returnez si eu cand pot ^.^ si deocamdata nu mai pot face vreu AMV ca am scoala da' cred ca weekendu' viitor o sa mai fac Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati 583912
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyLun Apr 06, 2009 3:03 am

cand poti..eu inca n`am facut..si nu prea pot acum..ca sunt ocupata..o sa fac si eu
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyVin Apr 10, 2009 9:23 pm

oops acum am vazut ca n-ai facut da' sunt sigura ca o sa iasa bine ^^
now am mai facut unu' de data asta su vampire knight Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati 583912
another AMV
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyMar Apr 14, 2009 8:23 pm

e super...foarte...foarte..frumos Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati 176442...mai fa Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati 213832
Sus In jos
Felly Ayaka
new member
Felly Ayaka



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyDum Mai 24, 2009 9:23 pm

Frumoase video-uri^w^Imi poti da si mie ID tau pe un msaj privat? Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati 404692
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyVin Iul 31, 2009 6:22 am

nu))
[edit by Yume]:okay...Naruto_rasengan, editeaza si spune'ti parerea despre amv..nu dai tu raspunsul la intrebarea adresata lui Chou xD
Sus In jos
Yoruichi
Anime fan
Yoruichi



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyMier Aug 05, 2009 2:51 am

off: Da auzi, teo intrebat pe tine careva?Daca nu nu te baga omule Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati 213832 veziti de treaba ta ^^"
on: Chiar e super tare imi place mult merita 5/5!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyMar Sept 01, 2009 11:11 pm

mda ami place doar primu ! :-w
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati EmptyJoi Sept 10, 2009 5:59 pm

ai vazut ca se poate? ma rog..chiar daca ai spus si tu ceva, si e cam spam, and, nu se scrie "âmi" ci "îmi" invaţă limba romană, in fond, e limba noastra xD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty
MesajSubiect: Re: Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati   Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati Empty

Sus In jos
 
Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce-ai face daca...??
» Daca m-ai fi cunoscut...
» Micul dejun..daca se mai poate numi asa..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Area :: Fan AMV-
Mergi direct la: