Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Micul dejun..daca se mai poate numi asa..

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kimiko
Member
Kimiko



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:31 pm

Stateam in bucatarie,imbracata intr-o fustita de blugi si un plovar roz,incercand sa prepar cateva clatite..Dar de priceputa ce eram eu,am inceput sa lipesc cateva clatite de podea si de tavan,una de pe tavan dezlipindu-se si cazand in capul meu.
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:40 pm

Chou veni si ea imbracata in rochia de pijama
-Buna zise ea cascand
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:41 pm

Imediat dupa, aparu si Q care era pe jumatate dezbracata.Se duse direct la frigider, lua o gura de lapte si se aseza la masa.
-Ce avem la micul dejun???intreba ea cascand
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:43 pm

Neatza si tie zise Chou apropae adormita
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:44 pm

Neata, neata....vad ca nu te descurci Kimi....te ajut?
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:45 pm

Poti sa o ajuti zise Choui parca trezindu-se din somn
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:47 pm

Bine...zise Q suflecandu-si manecile de la bluza...haha...se aproprie si puse mana pe tigaie si incepu sa faca clatite dupa clatite
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:47 pm

O.o chiar te pricepi
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:48 pm

Da...daca se poate zice asa...acum puteti manca...a spus ea ranjind din nou ca un mic demon.
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:49 pm

Aha zise Chou putin suspicioasa
Sus In jos
Kimiko
Member
Kimiko



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:54 pm

Am privit-o mirata curantandu-mi clatrita din par.
-Umm..stiti cumva daca o sa se mai ia?Adica..nu am chef sa-mi schimb coafura tocmai acum.am zis scuturandu-mi putin parul,aruncand clatita la gunoi.
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:55 pm

poi doar daca te speli pe cap ^^"
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:56 pm

Daca speli cu As...probabil....am glumit!Dupa prima spalare se ia stai linistita Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. 213832
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:57 pm

Asa'i zise Chou luanmd laptele din frigider
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptySam Mai 16, 2009 11:59 pm

Q se aseza la masa si se uita la cele doua fete.
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:00 am

Hmm deci ce mai ziceti?
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:02 am

Pai ma gandeam daca vreti sa mergem undeva...departe...ce ziceti?
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:04 am

hmm...cum ar fi?
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:05 am

La mare?La munte?La piscina...dar asta nu e departe....
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:06 am

Eh piscina ca-i mai aproape:))
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:08 am

bine....ma duc sa ma imbrac Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. 213832.Zise fata fugind inspre camera ei.
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:09 am

Si eu la fel zise chou gandindu-se la ce costuum sa poarte
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:55 am

Yume cobora scarile gata imbracata cand o observa pe Chou
-Hey..unde te grabesti asa?
Sus In jos
Qanna
Member
Qanna



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:57 am

Q aparu in spatele ei si ii zise:
-Mergem sa ne inecam...vi si tu?
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. EmptyDum Mai 17, 2009 12:57 am

Poi la piscina...hai si tu ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty
MesajSubiect: Re: Micul dejun..daca se mai poate numi asa..   Micul dejun..daca se mai poate numi asa.. Empty

Sus In jos
 
Micul dejun..daca se mai poate numi asa..
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Unde poate duce un cuvant....
» Ce-ai face daca...??
» Daca m-ai fi cunoscut...
» Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG Zone :: House :: Bucatarie-
Mergi direct la: