Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I'm here... say cheese XD

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Souji
new member
Souji



I'm here... say cheese XD Empty
MesajSubiect: I'm here... say cheese XD   I'm here... say cheese XD EmptyMar Noi 03, 2009 12:31 am

So... ce sa spun despre mine?!
Nume: nu va intereseaza, ce bine >_>
Prenume: Aliuta... marog, Alina ^^
Porecla: Lizuca I'm here... say cheese XD 647943 sau Merisor :]]
Varsta: Amm... o aflati voi cumva XD
Anime: Lovelees, Vampire Knight, Shugo Chara, Papa to kiss in the dark (ce ma enerveaza numele asta, este prea lung I'm here... say cheese XD 58543 ), Yu Yu Hakusho, Kiddy Grade, Higurashi no Naku Koro ni Rei (off... si asta >_<), Ayashi no Ceres, 07-Ghost, Kuroshitsuji (gata o termin cu anime;urile ce au astfel de titluri =_=), Neon Genesis Evangelion, Tengen Toppa Gurren Lagann, Yami To Boshi To Hon No Tabibito si inca unul ce avea ca subiect o trupa >_< nu'mi vine acum T.T (nu'i gravitation @.@)
Manga: Amm... multe... desi am si mai multe neterminate I'm here... say cheese XD 584851 , dar cel mai interesant a fost... amm... uitati este manga'ul dupa ultimul animeu la cere i'am uitat numele...offf... ce zii >___<
Animale: Vulpe arctiva, pisica, lup
Fructe: Mere xD, cirese, pere si pepene rosu >_>
Hobby'uri: Amm... sa desenez (atat pe pc, cat si pe foaie), fic'uri (desi nu le termin niciodata @.@), sa sacai pe colegii mei

So ... intrebari dragilor xD?!
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



I'm here... say cheese XD Empty
MesajSubiect: Re: I'm here... say cheese XD   I'm here... say cheese XD EmptyMar Noi 03, 2009 12:45 am

heya, welcome here, queztionz i don't have
nyappy post and have fun <3
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



I'm here... say cheese XD Empty
MesajSubiect: Re: I'm here... say cheese XD   I'm here... say cheese XD EmptyMar Noi 03, 2009 8:11 pm

hello there! ^^ bine ai venit pe forum..happy posting and have fun si sa nu uit:make friends:>
Sus In jos
InFecTeD LolliPoP
new member
InFecTeD LolliPoP



I'm here... say cheese XD Empty
MesajSubiect: Re: I'm here... say cheese XD   I'm here... say cheese XD EmptyLun Dec 28, 2009 7:49 am

'ello bine ai venit !

doamne ce intarziata is si eu ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





I'm here... say cheese XD Empty
MesajSubiect: Re: I'm here... say cheese XD   I'm here... say cheese XD Empty

Sus In jos
 
I'm here... say cheese XD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» I am Here!!! Say Cheese!!! ^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare :: Welcome!-
Mergi direct la: