Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Daca m-ai fi cunoscut...

In jos 
+12
Leon Oswald
Charlotte
kamy kizume
Qanna
Lelouch
Sinistra
Mikaro Ayumi
Zoey
Yoruichi
Mobbz.
dark_girl
LunatiQ
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Urmatorul
AutorMesaj
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMar Sept 29, 2009 12:57 am

daca m'ai fi stiut ai fi stiut ca sper sa reusesti =]]
Sus In jos
Sinistra
Anime fan
Sinistra



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMar Sept 29, 2009 3:04 am

Daca mai fi cunoscut ai fi stiut ca mersi,sper si eu Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 993554
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMar Sept 29, 2009 7:31 pm

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca am stat la sport pe degeaba >>"
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMar Sept 29, 2009 7:41 pm

daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca am mintit de vreo 5 ori la sport ca imi e rau Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 82492
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMar Sept 29, 2009 7:42 pm

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca numai? eu tot anul am gasit cate o scuza sa nu fac =]]
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMier Sept 30, 2009 7:40 pm

daca m-ai fi cunaocut ai fi stiut ca asa faceam si eu anu' trecut ca anu' asta n-am apucat sa fac sportu' :]]
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMier Sept 30, 2009 8:45 pm

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca pana acum la sport doar am stat =]]
Sus In jos
Sayu`chan
new member
Sayu`chan



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMier Sept 30, 2009 10:16 pm

Daca m`ai fii cunoacut ai fii stiut ca urasc profesoara de desen =w='
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMier Sept 30, 2009 11:27 pm

daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca urasc tot ce tine de muzica,desen si sport .
Sus In jos
Sayu`chan
new member
Sayu`chan



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMier Sept 30, 2009 11:28 pm

Daca m`ai fii cunoscut ti`ai fii dat seama repede cat pierd timpul cu colegii mei explicandu`le de ce e bine sa`si tina telefonul deschis cat eu nu dau pe la scoala 2 zile Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 584851
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyMier Sept 30, 2009 11:32 pm

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca :]] stiu cum e...si eu am patit ceva de genu xDD
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 12:10 am

daca m-ai fi cunacut ai fi stiut ca imi palce sigu' ;x;x
Sus In jos
Sayu`chan
new member
Sayu`chan



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 12:11 am

Daca m`ai fii cunoscut ti`ai fii dat seama ca m`am enervat deoarece nu gasesc un forum unde`mi pot schimba nick`ul xDD
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 12:43 am

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca :]] e la forum stuff, sau puteai da search :]]
Sus In jos
Sayu`chan
new member
Sayu`chan



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 12:44 am

Daca m`ai fii cunoscut.. ti`ai fii dat seama ca am o minte de gaina congelata Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 830434

Off: Tnx for help xD
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 12:46 am

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca :]] stiu cum e, uneori si eu sunt tuta xD

off: nu ai pentru ce ^^ d'asta sunt aici :]]
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 1:21 am

daca m-ai fi cunaocut ai fi stiut ca am inceput sa ascult din nou kat-tun <33
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 1:53 am

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca eu astazi am ascultat numai muzica de la tv =.='
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 8:00 pm

daca m-ai fi cunaocut ai fi stiut ca puteam sa iau un 10 azi la geogra da' profa nu a vrut sa'l dea =]]
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 8:13 pm

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca mor de plictiseala si somn =.='
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 10:37 pm

daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca azi in cap imi canta numai muzica de pian
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 10:38 pm

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca mie absolut nimic, numai o durere splendida de cap, si matematica xDD plus vestea mortii unei matusi.
Sus In jos
Leon Oswald
Full Member
Leon Oswald



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 10:42 pm

daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca imi pare sincer rau ca ai aflat de aceasta veste
Sus In jos
LunatiQ
Founder
Founder
LunatiQ



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 10:45 pm

daca m'ai fi cunoscut ai fi stiut ca apreciez, dar sunt obijnuita, anul asta am avut 3 inmormanntari in familia, recunosc, la prima persoana ce a decedat am tinut extrem de mult, ea marcandu'mi o mare parte din copilarie, dar viata e trecatoare, iar moartea vine pe neasteptate. In cazul matusii de fata, pot spune ca moartea pentru ea a reprezentat o usurare, de mult doriindu'si'o, boala macinand'o, plus ca si varsta era una destul de avansata , peste 80 de ani, deci pot spune ca si'a trait viata xD
Sus In jos
Mobbz.
Admin
Admin
Mobbz.



Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 EmptyJoi Oct 01, 2009 11:07 pm

daca m-ai fi cunoscut ai fi stiut ca azi a a fost o zi naspa =.='
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Daca m-ai fi cunoscut...   Daca m-ai fi cunoscut... - Pagina 30 Empty

Sus In jos
 
Daca m-ai fi cunoscut...
Sus 
Pagina 30 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce-ai face daca...??
» Micul dejun..daca se mai poate numi asa..
» Daca aveti probleme cardiace mai bine nu intrati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Free Time :: Games-
Mergi direct la: